Deep-In-Soul

Nasze forum zostało stworzone przez grupkę ludzi która, niesamowicie uwielbia mangę i animę bleach. Nasi MG są ludźmi którzy, posiadają tysiąc niesamowitych pomysłów na minutę. Są w stanie wprowadzić każdego w niesamowity świat każdej z dostępnych u nas ras. Jesteśmy na tyle kreatywni aby stworzyć niesamowitą atmosferę panującą na forum oraz jesteśmy otwarci na wasze pomysły. Więc co Ty jeszcze robisz dołącz do nas już dziś!

Ogłoszenie

Przez najbliższy czas będą przeprowadzane prace związane z upiększaniem strony.
Zespół Deep in Soul

#1 2012-02-18 12:47:11

 Kinzoku Sabi

Admin

Zarejestrowany: 2012-02-04
Posty: 65
Punktów :   
Imię i Nazwisko:: Kinzoku Sabi
Rasa:: Shinigami
Ranga:: Kapitan IX Oddziału.
Reiatsu:: 366.000
Broń:: Tsukihime

Biuro/mieszkanie kapitana Kinzoku Sabiego

Niegdyś było to zwykłe biuro, takie jakie każdy kapitan posiadał. Jednak kiedy Kinzoku-dono został kapitanem IX dywizji nakazał wprowadzenie kilku, dość konkretnych zmian. Kazał on dobudować do biura dodatkowe pomieszczenie średnich rozmiarów i wyposażyć je w meble takie jak łóżko, fotel,stolik jak i również zlewozmywak i lodówkę. Mieszkanie to miało piękny widok na ogród należący do IX oddziału, który rozkazał posadzić również Kinzoku-dono. Biuro było trochę inaczej zbudowane niż biura pozostałych kapitanów, posiadało olbrzymie biurko na którym, to widniał symbol oddziału oraz dwa krzesła dla gości, i wygodny fotel dla kapitana. Znajdowało się w nim wiele regałów które, były poświęcone sprawą oddziałów jak i również raportami które, miały pomóc w prowadzeniu Komunikatu Seireitei.


http://oi43.tinypic.com/11tv9n9.jpg

Offline

 

#2 2012-02-18 13:08:59

 Kinzoku Sabi

Admin

Zarejestrowany: 2012-02-04
Posty: 65
Punktów :   
Imię i Nazwisko:: Kinzoku Sabi
Rasa:: Shinigami
Ranga:: Kapitan IX Oddziału.
Reiatsu:: 366.000
Broń:: Tsukihime

Re: Biuro/mieszkanie kapitana Kinzoku Sabiego

Jak to zwykle bywało zasnąłem w fotelu, a w ręku trzymałem gitarę. Jednak z kilkugodzinnego snu wyrwał mnie ten sam sen, a raczej koszmar o dziewczynie imieniem Sakura. Obudziłem się cały spocony a gitara upadła na ziemię. Spojrzałem na nią i poczułem się winny tego co przydarzyło się dziewczynie ze snu. Po chwili rozmyślań na temat dawnych czasów, odłożyłem gitarę na swoje miejsce i udałem się zabrać prysznic. Po wykąpaniu się nałożyłem na siebie strój shinigami, jak i również moje nietypowe Haori. Zawiesiłem również po prawej stronie swojego zanpaktou spojrzałem na niego i nagle znalazłem się w swoim wewnętrznym świecie.
Ta przestrzeń wyglądała bardzo nietypowo przypominała ona pustynie, a na tej pustyni stało  miasto zbudowano z piasku. Kinzoku stał na środku tego miasta a naprzeciw niego stał Seijaku który, nagle przemówił swoim metalicznym spokojnym głosem.
-Nareszcie Ci się udało zostałeś kapitanem gratuluje, bardzo się z tego powodu cieszę. Bo jak wiesz ja również będę miał z tego jakieś korzyści. W końcu natrafisz na przeciwnika przeciw któremu, będziesz musiał użyć całej mojej mocy.
-Nigdy-odpowiedziałem, jednak on tylko się psychicznie zaśmiał a całe miasto w ułamku sekundy rozprysło się.
Kiedy wróciłem do normalności podszedłem do szafki i wyjąłem z niej trzy lizaki. Ach te ziemskie słodkości, w Seireitei takich nie mają. Po czym spojrzałem na zegar i postanowiłem odwiedzić swojego przyjaciela z czasów akademii.


http://oi43.tinypic.com/11tv9n9.jpg

Offline

 

#3 2012-02-26 18:34:21

 Xanxus

Shinigami

Zarejestrowany: 2012-02-26
Posty: 9
Punktów :   
Imię i Nazwisko:: Kaminari Xanxus
Rasa:: Shinigami
Ranga:: Fukutaicho
Reiatsu:: 250k
Broń:: Ariel

Re: Biuro/mieszkanie kapitana Kinzoku Sabiego

Byłem dość zdenerwowany, w końcu dostałem polecenie by dołączyć do IX dywizji. Dopiero co  byłem oficerem, ledwo co zacząłem się czuć swobodnie w mojej starej jednostce, a teraz mam zostać porucznikiem. Byłem dość zdenerwowany w końcu nie znałem owego kapitana, nie okłamując się, nawet go jeszcze nie widziałem. Podrapałem się po czole:
-Aj znów! - skrytykowałem się. Od dawna próbowałem się pozbyć tego nawyku który mówi wszystkim, że jestem zdenerwowany.
Popatrzyłem jeszcze przez chwilę na drzwi po czym złapałem głęboki wdech i zapukałem...

Offline

 

#4 2012-02-26 18:48:34

 Kinzoku Sabi

Admin

Zarejestrowany: 2012-02-04
Posty: 65
Punktów :   
Imię i Nazwisko:: Kinzoku Sabi
Rasa:: Shinigami
Ranga:: Kapitan IX Oddziału.
Reiatsu:: 366.000
Broń:: Tsukihime

Re: Biuro/mieszkanie kapitana Kinzoku Sabiego

Usłyszałes miły głos który powiedział:
-Proszę
W pomieszczeniu ujrzałes dosyć młodego kapitana, który siedział na wygodnym fotelu a w ręku trzymał gitarę.
-Słucham, kim jesteś i w jakim celu mnie odwiedziłeś?- kapitan oddziału miał na twarzy szczery uśmiech.
Zauważyłes również ,że zwrócił on uwagę na twoje zdenerwowanie.
(opisz swoją reakcję)


http://oi43.tinypic.com/11tv9n9.jpg

Offline

 

#5 2012-02-26 19:07:03

 Xanxus

Shinigami

Zarejestrowany: 2012-02-26
Posty: 9
Punktów :   
Imię i Nazwisko:: Kaminari Xanxus
Rasa:: Shinigami
Ranga:: Fukutaicho
Reiatsu:: 250k
Broń:: Ariel

Re: Biuro/mieszkanie kapitana Kinzoku Sabiego

Odpłaciłem mu uśmiechem, byłem dość zdenerwowany przed wejściem, ale gdy ujrzałem swojego młodego kapitana, jakoś mi przeszło.
- Nazywam się Kaminari Xanxus, zostałem przydzielony do pańskiego oddziału na stanowisko porucznika. - powiedziałem pewnie i z poważną miną. - Mam nadzieję, że będzie nam się dobrze współpracować - dodałem z uśmiechem na twarzy.
Zdziwił mnie jedynie widok mało zajętego porucznika. W poprzednim oddziale kapitan, cały czas miał stertę papierów do wypełnienia, a tu pustka.

Offline

 

#6 2012-02-26 19:21:18

 Kinzoku Sabi

Admin

Zarejestrowany: 2012-02-04
Posty: 65
Punktów :   
Imię i Nazwisko:: Kinzoku Sabi
Rasa:: Shinigami
Ranga:: Kapitan IX Oddziału.
Reiatsu:: 366.000
Broń:: Tsukihime

Re: Biuro/mieszkanie kapitana Kinzoku Sabiego

Kapitan tylko wstał z fotela po czym się przedstawił:
- Kapitan IX oddziału Sabi Kinzoku, ale proszę Cię nie zwracał się do mnie nigdy przez per kapitan czy innym głupim urzędowym określeniem. Mów mi po prostu Kin lub Kinzoku jak wolisz. Ja też mam taką nadzieję Xanxus
Po czym znów rozsiadł się w fotelu i dokańczał swój monolog:
-Widzisz odkąd ja objąłem urząd tego oddziału wiele się zmieniło, różnimy się dość znacząco od reszty oddziałów, a to dlatego ,że każdy traktowany jest tak samo. Do naszych głównych obowiązków należy wykonywanie odgórnych rozkazów oraz wydawanie ,,Komunikatu Seireitei" którego wydawanie zostało przez pewien czas przerwane ze względu na to ,że od pewnego czasu nic się w Seireitei nie działo.
Powiedział po czym wskazał Ci siedzenie i wskazał ,że masz na nim usiąść, po czym wyciągnął z ogromnego biurka butelkę sake i dwa naczynia po czym nalał sobie i tobie.

(Opisz jak na to zareagowałeś)


http://oi43.tinypic.com/11tv9n9.jpg

Offline

 

#7 2012-02-27 17:41:22

 Xanxus

Shinigami

Zarejestrowany: 2012-02-26
Posty: 9
Punktów :   
Imię i Nazwisko:: Kaminari Xanxus
Rasa:: Shinigami
Ranga:: Fukutaicho
Reiatsu:: 250k
Broń:: Ariel

Re: Biuro/mieszkanie kapitana Kinzoku Sabiego

Kinzoku Sabi.. Pomyślałem, dość przyjazne imię, to samo tyczy się zachowania. Chodź jest młodą osobą to zachowuje się tak jak by już nie jedno przeżył. Uśmiechnąłem się u usiadłem. Lubiłem wypić, a już wiedziałem z doświadczenia, że najlepiej poznaje się kogoś po alkoholu.
-Kin- taicho - zacząłem, - wiem, że mam się do ciebie zwracać po imieniu, ale wydaje mi się, że gdy będziemy wśród innych dywizji lub kapitanów powinienem zachować odnośniki. Bez tego możesz źle wypaść na tle innych dywizji.

Offline

 

#8 2012-02-28 17:30:51

 Kinzoku Sabi

Admin

Zarejestrowany: 2012-02-04
Posty: 65
Punktów :   
Imię i Nazwisko:: Kinzoku Sabi
Rasa:: Shinigami
Ranga:: Kapitan IX Oddziału.
Reiatsu:: 366.000
Broń:: Tsukihime

Re: Biuro/mieszkanie kapitana Kinzoku Sabiego

Twój kapitan jednak tylko wybuchł śmiechem, bardzo głośnym.
- Od dawna nie słyszałem lepszego żartu, popatrz aż płaczę ze śmiechu. Posłuchaj Xan każdy z kapitanów ma o mnie swoje własne zdanie. Jedni uważają to za karygodne ,żeby traktować swoich podwładnych na równi sobie a inni ,że to bardzo dobre. Także nie musisz przejmować się tym przy innych dywizjach czy kapitanach jak się do mnie zwracasz, oni i tak są przyzwyczajeni do moich dziwactw. Po czym uśmiechnął się do Ciebie serdecznie. Po chwili jednak spochmurniał i powiedział dosć poważnym tonem:
-Jednakże będąc moim porucznikiem musisz wiedzieć ,że nie dane Ci będzie ujrzeć mocy mojego Zanpakutou ,ponieważ nie lubię z niego korzystać. Widziałeś ,że twój nowy kapitan wygląda na zasmuconego.


http://oi43.tinypic.com/11tv9n9.jpg

Offline

 

#9 2012-02-28 18:59:37

 Xanxus

Shinigami

Zarejestrowany: 2012-02-26
Posty: 9
Punktów :   
Imię i Nazwisko:: Kaminari Xanxus
Rasa:: Shinigami
Ranga:: Fukutaicho
Reiatsu:: 250k
Broń:: Ariel

Re: Biuro/mieszkanie kapitana Kinzoku Sabiego

-Kapitanie - powiedziałem przyjaźnie, - nie zależy mi na ujrzeniu twojego ostrza. Tym bardziej mam żadnych planów dotyczących jakiejkolwiek walki z tobą. - uśmiechnąłem się lekko. - Ja jako porucznik tego oddziału podejmę wszystkie konieczne kroki, abyś Ty, nie musiał używać swojej broni. - patrzyłem na mojego nowego kapitana z powagą na twarzy i czekałem na jego reakcję...

Offline

 

#10 2012-02-28 19:14:50

 Kinzoku Sabi

Admin

Zarejestrowany: 2012-02-04
Posty: 65
Punktów :   
Imię i Nazwisko:: Kinzoku Sabi
Rasa:: Shinigami
Ranga:: Kapitan IX Oddziału.
Reiatsu:: 366.000
Broń:: Tsukihime

Re: Biuro/mieszkanie kapitana Kinzoku Sabiego

-Ale co ci mówiłem? Miałeś mi mówić po imieniu - powiedział twój kapitan jednak po chwili zmienił kompletnie temat.
-Chciałbyś może zająć się pewną misją?- zapytał Cię z poważną miną


http://oi43.tinypic.com/11tv9n9.jpg

Offline

 

#11 2012-02-28 22:42:49

 Xanxus

Shinigami

Zarejestrowany: 2012-02-26
Posty: 9
Punktów :   
Imię i Nazwisko:: Kaminari Xanxus
Rasa:: Shinigami
Ranga:: Fukutaicho
Reiatsu:: 250k
Broń:: Ariel

Re: Biuro/mieszkanie kapitana Kinzoku Sabiego

Misja-pomyślałem, to może być coś ciekawego. Dawno nie wybierałem się poza społeczność dusz. Uśmiechnąłem się z lekka po czym zacząłem.
- Jeśli taki dostanę rozkaz, z chęcią wyruszę, przydało by mi się trochę ruchy i rozrywki.

Offline

 

#12 2012-03-01 17:53:16

 Kinzoku Sabi

Admin

Zarejestrowany: 2012-02-04
Posty: 65
Punktów :   
Imię i Nazwisko:: Kinzoku Sabi
Rasa:: Shinigami
Ranga:: Kapitan IX Oddziału.
Reiatsu:: 366.000
Broń:: Tsukihime

Re: Biuro/mieszkanie kapitana Kinzoku Sabiego

-Tak myślałem ,że będziesz tym zainteresowany powiedział twój kapitan. Po czym podał ci kopertę w której zawarta była treść twojego zadania.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

http://www.deep-in-soul.pun.pl/viewtopi … d=211#p211
o tej pory pisz tam ;d


http://oi43.tinypic.com/11tv9n9.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plzaproszenia-komunijne-recznie-robione.eu proste-zaproszenia-slubne.eu busy Holandia