Deep-In-Soul

Nasze forum zostało stworzone przez grupkę ludzi która, niesamowicie uwielbia mangę i animę bleach. Nasi MG są ludźmi którzy, posiadają tysiąc niesamowitych pomysłów na minutę. Są w stanie wprowadzić każdego w niesamowity świat każdej z dostępnych u nas ras. Jesteśmy na tyle kreatywni aby stworzyć niesamowitą atmosferę panującą na forum oraz jesteśmy otwarci na wasze pomysły. Więc co Ty jeszcze robisz dołącz do nas już dziś!

Ogłoszenie

Przez najbliższy czas będą przeprowadzane prace związane z upiększaniem strony.
Zespół Deep in Soul

#1 2012-02-28 19:45:03

 Kinzoku Sabi

Admin

Zarejestrowany: 2012-02-04
Posty: 65
Punktów :   
Imię i Nazwisko:: Kinzoku Sabi
Rasa:: Shinigami
Ranga:: Kapitan IX Oddziału.
Reiatsu:: 366.000
Broń:: Tsukihime

Oaza

Jest to niewielka oaza gdzies w centrum pustyni. Arrancarni jednak się tam nie zapuszczają ponieważ jest to ulubione miejsce 9th Espady Negro Malosa.


http://oi43.tinypic.com/11tv9n9.jpg

Offline

 

#2 2012-02-28 21:27:02

Yare

Arrancar

Zarejestrowany: 2012-02-22
Posty: 15
Punktów :   
Rasa:: Arrancar
Ranga:: Fraccion 9 Espady
Reiatsu:: 330.000
Broń:: Absurdo

Re: Oaza

Kiedy zbliżyliśmy się dostatecznie do oazy, wpierw ogarnąłem ją swoim naćpanym wzrokiem, a potem zacząłem przyglądać się każdemu jej elementowi po kolei, tak jakbym widział w nim jakieś wielkie znaczenie. Zauważyłem, że nie ma tu żadnego zbiornika wodnego, a chwilę później przypomniałem sobie, że w całym Hueco Mudno nie znajdzie się nawet jednej kropli wody, nieważne czy zdatnej do picia, czy nie.
W takim razie wciąż jestem ciekaw jak do cholery możemy pić herbatę w Las Noches? Jest to odwieczna tajemnica, której Aizen nie raczył nam wyjawić przed swoim zapieczętowaniem. Mam oczywiście kilka teorii na ten temat, takie jak dostawy wody ze Świata Żywych, albo robienie herbaty z krwi Hollowów. Ta druga opcja z pewnością bardziej mi się podoba.

Offline

 

#3 2012-03-01 17:53:45

 Kinzoku Sabi

Admin

Zarejestrowany: 2012-02-04
Posty: 65
Punktów :   
Imię i Nazwisko:: Kinzoku Sabi
Rasa:: Shinigami
Ranga:: Kapitan IX Oddziału.
Reiatsu:: 366.000
Broń:: Tsukihime

Re: Oaza

Twój Espada spojrzał na Ciebie wyzywająco po czym powiedział:
- Ten pojedynek ma na celu sprawdzenie twoich możliwosci bojowych. Jednak nie możesz użyć ressorucion
Po czym nie czekając na odpowiedź rzucił się na Ciebie z bronią w ręku.


http://oi43.tinypic.com/11tv9n9.jpg

Offline

 

#4 2012-03-01 21:51:02

Yare

Arrancar

Zarejestrowany: 2012-02-22
Posty: 15
Punktów :   
Rasa:: Arrancar
Ranga:: Fraccion 9 Espady
Reiatsu:: 330.000
Broń:: Absurdo

Re: Oaza

Chwyciłem miecz w prawą rękę i wyciągnąłem ostrze przed siebie, w kierunku przeciwnika. W drugiej ręce przygotowałem Balę (tylko przygotowałem, jeszcze nie wystrzeliłem). Pochyliłem się lekko do przodu w pozycji ofensywnej i czekałem na atak Espady.

Offline

 

#5 2012-03-02 18:10:21

 Kinzoku Sabi

Admin

Zarejestrowany: 2012-02-04
Posty: 65
Punktów :   
Imię i Nazwisko:: Kinzoku Sabi
Rasa:: Shinigami
Ranga:: Kapitan IX Oddziału.
Reiatsu:: 366.000
Broń:: Tsukihime

Re: Oaza

Espada okazał się na tyle szybki ,że zauważył jak przygotowujesz balę. Błyskawicznie znalazł się za tobą i kopnął w tył pleców, co zakończyło się tym,że twoja twarz znalazła się w piasku.
Czekał cały czas ,aż wstaniesz i wyprowadzisz jakiś atak.


http://oi43.tinypic.com/11tv9n9.jpg

Offline

 

#6 2012-03-02 22:31:58

Yare

Arrancar

Zarejestrowany: 2012-02-22
Posty: 15
Punktów :   
Rasa:: Arrancar
Ranga:: Fraccion 9 Espady
Reiatsu:: 330.000
Broń:: Absurdo

Re: Oaza

Odwróciwszy się w kierunku Espady, odpaliłem szybką Balę mierząc pod jego nogi. Pocisk, uderzywszy w ziemię, wytworzył sporą chmurę piasku. Zaraz po tym ataku odskoczyłem kilka metrów w tył i wystrzeliłem Cero w kierunku chmury.

[330.000 - 2.000 - 10.000 = 318.000 rei]

(Sory, musiałem troszkę edytować post. Z niewiadomych powodów ucięło mi kawałek jednego zdania O.o Jednak to nie zmienia nic w całej akcji)

Ostatnio edytowany przez Yare (2012-03-04 13:18:08)

Offline

 

#7 2012-03-04 11:22:59

 Kinzoku Sabi

Admin

Zarejestrowany: 2012-02-04
Posty: 65
Punktów :   
Imię i Nazwisko:: Kinzoku Sabi
Rasa:: Shinigami
Ranga:: Kapitan IX Oddziału.
Reiatsu:: 366.000
Broń:: Tsukihime

Re: Oaza

Ujrzałeś swojego Espadę całego okurzonego i lekko zakrwawionego. Uniknął twojego cero, jednakże bala uderzywszy w ziemie uniosła nie tylko piasek, ale i również kawałki skał, które go pokaleczyły.
On natomiast zaczął ci klaskać, po czym powiedział:
- Szybko reagujesz podoba mi się to. Ciekawe co zrobisz gdy...
I nagle zniknął, pojawił się tuż przed tobą i uderzył z pieści prosto w twarz.


http://oi43.tinypic.com/11tv9n9.jpg

Offline

 

#8 2012-03-04 12:01:48

Yare

Arrancar

Zarejestrowany: 2012-02-22
Posty: 15
Punktów :   
Rasa:: Arrancar
Ranga:: Fraccion 9 Espady
Reiatsu:: 330.000
Broń:: Absurdo

Re: Oaza

Wykorzystanie większej prędkości oraz Sonido nie dało mi szansy na unik. Jednak oznaczało to także, że cios nie był tak dokładny, jak mógłby być, a co za tym idzie, nie tak silny. Mimo to, kiedy uderzenie odepchnęło mnie do tyłu, dodatkowo odbiłem się lekko jedną nogą, aby upozorować większy impet ciosu, niż faktycznie był. Odleciałem do tyłu wykonując "mimowolne" obroty w powietrzu. Dzięki nim Espada mógł nie dostrzec, że podczas lotu, w ręku szykuję kolejne Cero. Chwilę przed upadkiem na ziemię, odpaliłem je w jego stronę.

[318.000 - 10.000 = 308.000 rei]

Offline

 

#9 2012-03-07 18:04:54

 Kinzoku Sabi

Admin

Zarejestrowany: 2012-02-04
Posty: 65
Punktów :   
Imię i Nazwisko:: Kinzoku Sabi
Rasa:: Shinigami
Ranga:: Kapitan IX Oddziału.
Reiatsu:: 366.000
Broń:: Tsukihime

Re: Oaza

Po chwili z chmury kurzu zauważyłeś swojego espadę. Miał on ogromną dziurę w brzuchu. Był cały zakrwawiony, z pewnością upadł by prosto na twarz, jednakże oparł się o swoją katanę wbitą w Ziemię.
Po chwili wybuchł śmiechem co nie wychodziło mu zza bardzo ,ponieważ się dławił.
- Za..zaipomnowałes mi, jestem z Ciebie dumny..eke...ehe. Cholera tak...si...się nie da rozmawiać. Po czym uwolnił sporą ilość reiatsu, a jego rana zniknęła całkowicie.
Ty poczułeś jakbyś zasypiał, po czym updałes na ziemię.

to tak 10.000 reiatsu.
oraz dodaj sobie 2 punkty specjalizacji do zręczności. Pisz później w swoim domu.


http://oi43.tinypic.com/11tv9n9.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plrehabilitacja kręgosłupa Kraków kosmetyki rosyjskie biura do wynajęcia Warszawa