Deep-In-Soul

Nasze forum zostało stworzone przez grupkę ludzi która, niesamowicie uwielbia mangę i animę bleach. Nasi MG są ludźmi którzy, posiadają tysiąc niesamowitych pomysłów na minutę. Są w stanie wprowadzić każdego w niesamowity świat każdej z dostępnych u nas ras. Jesteśmy na tyle kreatywni aby stworzyć niesamowitą atmosferę panującą na forum oraz jesteśmy otwarci na wasze pomysły. Więc co Ty jeszcze robisz dołącz do nas już dziś!

Ogłoszenie

Przez najbliższy czas będą przeprowadzane prace związane z upiększaniem strony.
Zespół Deep in Soul

#1 2012-02-25 23:41:35

 Kinzoku Sabi

Admin

Zarejestrowany: 2012-02-04
Posty: 65
Punktów :   
Imię i Nazwisko:: Kinzoku Sabi
Rasa:: Shinigami
Ranga:: Kapitan IX Oddziału.
Reiatsu:: 366.000
Broń:: Tsukihime

Recepcja oddziału medycznego.

Recepcja znajduje się we wnęce zaraz przy wejściu głównym do oddziału medycznego. Za wysoką ladą są zazwyczaj dwie shinigami recepcjonistki ,które mają dane na temat pacjentów.


http://oi43.tinypic.com/11tv9n9.jpg

Offline

 

#2 2012-02-25 23:54:55

Kammitora Jizoku

Admin

1889389
Zarejestrowany: 2012-02-04
Posty: 55
Punktów :   
Imię i Nazwisko:: Kammitora Jizoku
Rasa:: Shinigami
Ranga:: Kapitan V dywizji
Reiatsu:: 351.000
Broń:: Kinbushi

Re: Recepcja oddziału medycznego.

Podeszliśmy do recepcji. Zauważyłem stojącą ładna blondynkę o niebieskich oczach i pokaźnym biuście. Spojrzałem stanowczo na pielęgniarkę:

- Przepraszam... Szukamy Washi'ego Zakury. Gdzie możemy go znaleźć? uśmiechnałem się lekko sztucznie oczekując na odpowiedź

- Będę musiał mieć oko na Kinzoku. Z tego co mi wiadomo, najpierw był schorowany a gdy dowiedział sięo misji nagle "wyzdrowiał"... Heh. Cały on. Nigdy nie odpuści... - pomyslałem.

Offline

 

#3 2012-02-26 00:05:43

Nikuya

Admin

Zarejestrowany: 2012-02-09
Posty: 10
Punktów :   

Re: Recepcja oddziału medycznego.

Ofiary napadów z Karakury są na końcu korytarza po lewej. Potem drugie drzwi na prawo. Ukłoniła się nisko.

Offline

 

#4 2012-02-26 00:20:38

 Kinzoku Sabi

Admin

Zarejestrowany: 2012-02-04
Posty: 65
Punktów :   
Imię i Nazwisko:: Kinzoku Sabi
Rasa:: Shinigami
Ranga:: Kapitan IX Oddziału.
Reiatsu:: 366.000
Broń:: Tsukihime

Re: Recepcja oddziału medycznego.

Spojrzałem na Kammitore po czym ruszyliśmy w kierunku wskazanego oddziału.

-Albo mi się wydawało albo ta pielęgniarka nie była zbyt miła- powiedziałem chociaż nie wiedziałem dlaczego to zrobiłem, ponieważ wiedziałem ,że Kammitora i tak uśmiechnie się sztucznie. Jednak nie tak jak zawsze tylko tak inaczej a w jego oczach cały czas będę widział zmartwienie. Muszę mu pokazać ,że nic mi nie jest ale zrobię to przy okazji. Po chwili byliśmy przed salą jak tylko do niej weszliśmy od razu poznałem Washiego był to średniego wzrostu chłopak z kruczoczarnymi długimi włosami.

Podszedłem do jego łóżka i powiedziałem:
-Witaj przyjacielu, widzę ,że nieźle oberwałeś ale tym razem nie przyszedłem do Ciebie jako kumpel z ,którym popijasz zazwyczaj sake, tylko jako twój przełożony. Mam nadzieję ,że odpowiesz na pytania zadane przeze mnie jak i przez kapitana V dywizji. Pamiętaj ,że mi możesz zaufać podobnie jak mojemu przyjacielowi Kammitorze.

Po czym spojrzałem na Kammitorę i dałem mu znać ,że może zaczynać przesłuchanie.

Ciąg dalszy tutaj http://www.deep-in-soul.pun.pl/viewtopi … d=161#p161


http://oi43.tinypic.com/11tv9n9.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plrehabilitacja kręgosłupa Kraków kosmetyki rosyjskie biura do wynajęcia Warszawa